Нова Каховка
C

» » Щодо незаконної діяльності на КПВВ “Каланчак” - є два кримінальних провадження

Щодо незаконної діяльності на КПВВ “Каланчак” - є два кримінальних провадження

Щодо незаконної діяльності на КПВВ “Каланчак” - є два кримінальних провадження

Незаконна торговельна діяльність, перевезення, благоустрій в сервісній зоні КПВВ “Каланчак” стали предметом розгляду робочої групи, яка 5 березня працювала на території району. Про це на брифінгу у Кризовому медіацентрі Херсона повідомив перший заступник представника Президента України в Криму Ізет Гданов, передає ПІК.

 

- У сервісній зоні КПВВ “Каланчак” ведеться незаконна діяльність, там побудовані споруди без документів на території, яка належить Північно-Кримському каналу. Є незаконні перевезення. І це питання національної безпеки, - прокоментував Гданов.

 

Він сказав, що робоча група, до складу якої увійшли представники обласної державної адміністрації, Каланчацької ОТГ, Півнично-Кримського каналу має протягом тижня розробити дорожню карту. Зокрема: визначити законного перевізника на території області – це компетенція обласної адміністрації, визначити відповідального за благоустрій – це має завдання для ОТГ.

 

Гданов повідомив, є два кримінальних провадження щодо незаконної діяльності у сервісній зоні КПВВ “Каланчак”.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.