Нова Каховка
C

» » Міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий день

Найвищі показники тесту IQ (в тестах на читання, швидкість сприйняття і асоціативне мислення) належать жінкам. Цікаво, що жінка краще бачить в темряві. Крім цього, у жінок набагато краще розвинений периферичний зір, і вони з легкістю сприймають побачене ними в цілому. Крім того, у жінок більше смакових рецепторів, ніж у чоловіків.

Міжнародний жіночий день

Цей святковий день - 8 березня, цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років. Історія появи міжнародного жіночого дня проста і зрозуміла - це була спроба відновити спотворену століттями справедливість по відношенню до жіночої статі, яка настільки вкоренилася в суспільстві, що бути жінкою, ще якихось 100-150 років тому, означало тільки одне - безправ’я і всецілий, навіть гнітючий, послух.

 

На сьогоднішній день цивілізоване суспільство офіційно закріпило і вирівняло права жінок, настільки, наскільки це здалося можливим і доцільним.

 

Міжнародний жіночий день найчастіше пов’язують із соціалістичним рухом, який, по суті, відкрив реальні шляхи для активної реалізації рівноправності жінок в широкій суспільній свідомості. Тож у 1975-му році, фіксуючи всесвітні тенденції до цієї теми, свято було офіційно підтримано Організацією Об’єднаних Націй і в 1977-му році, 16 грудня, резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/32/142 День 8-е березня отримав офіційний статус «Міжнародного жіночого дня». І з тих пір він відзначається щорічно, як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир, і щороку присвячений певній темі.

Міжнародний жіночий день

Відкидаючи пафосність і офіційну частину всіляких державних петицій і документів, однозначно можна сказати: це одне з кращих свят, яким довелося увійти в наш календар. В українському суспільстві цей день прийнято вважати днем весни, жіночої краси, ніжності, душевної мудрості і уваги до жінки, незалежно від її статусу і віку.

 

У День нашої самої прекрасної половини населення ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших жінок! Здоров’я Вам, миру і щастя! Зі святом 8-е березня, подарунків та гарного настрою!

Міжнародний жіночий день


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.