Нова Каховка
C

» » Навесні у Новій Каховці планують висадити більше тисячі дерев та кущів

Навесні у Новій Каховці планують висадити більше тисячі дерев та кущів

Навесні у Новій Каховці планують висадити більше тисячі дерев та кущів

Від падіння старих дерев у місті загинули 5 чоловік.

 

Навесні Нова Каховка планує придбати 751 саджанець дерев і кущів за рахунок природоохоронного фонду. Таку інформацію озвучив начальник екологічної інспекції Новокаховської міськради Олександр Лимар. Ще 450 саджанців місто вже має: вони вирощені працівниками комунального підприємства “НК Екосервіс”.

 

— Ми плануємо висадити в парковій зоні 200 дерев і кущів, 20 — в районі Літнього театру, 100 — на Дніпровському проспекті, 90 — по вул. Букіна з боку високовольтного коридору. Два роки тому  ми закрили молодими деревами високовольтний по вул. Довженка. Будуть висаджені дерева й на пустирі між школою №8 і дитсадком “Соколятко” та по вул. Соборній, — розповів Олександр Лимар.

 

Усього в місцях загального користування цього року обіцяють висадити 500 саджанців. Ще 700 передадуть для озеленення прибудинкових територій, шкіл та різноманітних установ. Уже надійшли запити на висадку більш ніж тисячі саджанців. Проте начальник екологічної інспекції міськради попереджає, що видаватимуть їх лише тим, хто гарантуватиме догляд і полив.

 

— Тільки так, — погоджується міський голова Нової Кахоки Володимир Коваленко. — Адже ми дали були саджанці для жителів проспекту Перемоги. Вони їх висадили і кинули. Ті й засохли. Такого більше не повинно бути.

 

За словами міського голови, всього за останні роки новокаховські комунальники зрізали 700 старих дерев — замість них висадили біля 6 тисяч нових саджанців. Водночас від падіння старих дерев з початку цього століття у місті загинуло 5 чоловік.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.