Нова Каховка
C

» » Мінрегіон хоче вилучити застарілу норму про проектування радіоточки в кожній квартирі

Мінрегіон хоче вилучити застарілу норму про проектування радіоточки в кожній квартирі

У міністерстві зазначають, що сьогодні для отримання та передачі інформації у разі можливих екстрених та інших надзвичайних ситуацій використовується мобільний зв'язок.

Мінрегіон хоче вилучити застарілу норму про проектування радіоточки в кожній квартирі

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробляє зміни до державних будівельних норм (ДБН), якими пропонується вилучити стару радянську норму про необхідність обов'язково проектувати радіоточки в кожній квартирі.

 

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, відповідні зміни прописані в ДБН "Житлові будинки. Основні положення".

 

"Живемо у 21 столітті, а така вимога досі є обов’язковою і прописана в чинних нормах щодо проектування житлових будинків.

 

Звичайно, що зараз, у сучасному світі, це недоцільно та не актуально робити у кожній квартирі.

 

І до того ж це зайві витрати на оплату комунальних послуг.

 

Відмінити обов’язкове влаштування цих радіоточок у кожній квартирі, але залишити проектування таких установок по одній на будинок, щоб у разі екстрених та інших надзвичайних ситуацій черговий або конс’єрж будинку міг оперативно отримати інформацію та сповістити жителів", - зазначив він.

 

Парцхаладзе додав, що сьогодні для отримання і передачі інформації в разі можливих екстрених та інших надзвичайних ситуацій використовується мобільний зв'язок.

 

«Але у випадках, коли такий зв’язок заглушується або блокується, радіоточки є альтернативою», - зазначив він.

Мінрегіон хоче вилучити застарілу норму про проектування радіоточки в кожній квартирі

 

Державні будівельні норми (ДБН) - обов'язкові до виконання нормативні акти, які використовуються при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.