Новая Каховка
C

» » В Україні у тестовому режимі запрацювала електронна медична картка

В Україні у тестовому режимі запрацювала електронна медична картка

В Україні у тестовому режимі запрацювала електронна медична карткаВ МОЗ наголошують, що з травня ведення запису візиту пацієнта в електронній системі охорони здоров’я для лікарів буде обов’язковим.

 

 

З 1 березня в Україні в тестовому режимі запрацювала електронна медична картка в е-системі охорони здоров’я.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

 

Працювати з електронною медичною картою розпочинають сімейні лікарі, терапевти та педіатри тих медзакладів, які підключені до електронної системи охорони здоров’я та мають контракт з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). На сьогодні таких закладів первинної медичної допомоги понад 1200.

 

Електронна медкарта буде автоматично доступна у системі лікарю первинки для кожного з пацієнтів, з яким підписана декларація. На першому етапі вносити інформацію про візити пацієнтів до електронної медичної карти лікарі будуть в тестовому режимі. З травня 2019 року ведення запису візиту пацієнта в електронній системі охорони здоров’я для лікарів буде обов’язковим.

 

«Пацієнту не потрібно додатково реєструватися для того, щоб інформація про візити до його сімейного лікаря, терапевта або педіатра, починаючи з березня, фіксувалася в електронній системі охорони здоров’ я», - зазначають в МОЗ.

 

Крім того, у відомстві пояснюють, що зараз пацієнти не зможуть особисто зайти в свою електронну медичну картку, але у планах є і запуск персонального кабінету пацієнта. За необхідності лікар зможе роздрукувати для пацієнта консультаційний висновок, де міститиметься причина звернення, діагноз, призначення лікування або направлення на додаткове обстеження.

 

Передбачається, що з другої половини поточного року записи в електронній медкартці зможуть робити спеціалісти лабораторій, поліклінік та консультативно-діагностичних центрів, які почнуть працювати з Національною службою здоров’я за програмою «Безкоштовна діагностика».

 

А вже з 2020 року до електронної медкартки зможуть вносити інформацію і лікарні. 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.