Нова Каховка
C

» » Нова Каховка не вилазить із боргів

Нова Каховка не вилазить із боргів

Нова Каховка не вилазить із боргів

Збанкрутілі електромашинобудівні підприємства міста заборгували по зарплаті більше 5 мільйонів гривень.

 

У Новій Каховці зросла заборгованість по зарплаті. Таку інформацію на розширеній апаратній нараді у міськраді 5 березня озвучив міський голова Володимир Коваленко.

 

За його словами, головними боржниками є місцеві машинобудівні підприємства, що перебувають у стадії ліквідації. За даними аналітичної системи YouControl, найбільший борг з них має ТОВ “Новокаховський електромеханічний завод” — 4 665 500 грн. Зарплати його працівники не бачать уже більше трьох з половиною років. А у ТОВ “Новокаховський електромашинобудівний завод” борг складає 442 200 грн.

 

Обидва ці підприємства перебувають у стадії припинення з 2017 року за судовими рішеннями про оголошення їх банкрутства. Раніше, в 2016 році була порушена справа про банкрутство приватного акціонерного товариства “Завод крупних електричних машин”, а у 2011 році — ТОВ “Новокаховський ливарний завод”.

 

— Крім того, 5,1 млн. грн. заборгувала держава з виплаті субсидій. З них 3,6 млн. грн. це заборгованість перед газопостачальним підприємством, 1 млн. грн. — перед міським водоканалом. Також державою не передбачено повністю зарплату лікарям центральної міської лікарні в цьому році розміром 10 млн. грн. Але це загальнодержавна хвороба, — прокоментував Володимир Коваленко.

 

Як доповнив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, держава не повернула місту акциз з пального, що теж позначилось на скороченні доходів. Різко скоротились і надходження до місцевого бюджету від акцизу з тютюнових виробів. Лише один із суб’єктів підприємницької діяльності скоротив виплати одразу на 500 тис. грн. Різко зменшились надходження до бюджету Райської сільради — через зміни в нормативно-грошовій оцінці земель.

 

Однак є й гарні новини. Наприклад, бюджет Новокаховської міськради у січні і лютому вдалося перевиконати на 2,7% або на 1,2 млн. грн. Рекордсменом з перевиконання стала Таврійська міськрада, де план надходження виконали одразу на 143,5%.

 

— Лише податку з доходів фізичних осіб від 57-ї бригади за два місяці цього року до бюджету Новокаховської міськради було перераховано в сумі 7,4 мільйони гривень, — поділився гарною новиною міський голова Володимир Коваленко.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.