Новая Каховка
C

» » Україна потрапила в топ-4 країн з найдешевшим мобільним інтернетом

Україна потрапила в топ-4 країн з найдешевшим мобільним інтернетом

Україна потрапила в топ-4 країн з найдешевшим мобільним інтернетом

Україна потрапила в список країн з найбільш дешевим мобільним інтернетом, посівши четверте місце після Індії (0,26 дол), Киргизстану (0,27 дол) та Казахстану (0,49 дол). Про це повідомляє Worldwide mobile data pricing.

 

"В Україні є три провайдера - Lifecell, Vodafone Ukraine і «Київстар», які борються за насичений ринок. Широкосмугова передача даних в Україні дешева і в достатку", - йдеться в повідомленні.

 

Середня ціна одного гігабайта мобільних даних в Україні становить 0,51 долара.

 

Російська Федерація знаходиться за межами першої десятки країн світу за середньою ціною 1 ГБ 0,91 долара.

 

Для порівняння, найбільш дорогі мобільні дані в таких країнах як: Зімбабве (середня вартість мобільного інтернету 75 дол. за гігабайт), Греція (майже 33 дол.), Чад (23 дол.), Швейцарія (понад 20 дол.), Туркменістан (майже 20 дол.), Гренландія (близько 17 дол.), Мозамбік (близько 16 дол.), Португалія (14 дол.), Норвегія (13 дол.).

 

Багато з найдешевших країн, в яких можна придбати мобільні дані, впадають приблизно в одну з двох категорій. Деякі з них володіють відмінною інфраструктурою мобільного та фіксованого широкосмугового доступу, тому постачальники можуть запропонувати великі обсяги даних, що знижує ціну на гігабайт. Інші з менш розвиненими широкосмуговими мережами значною мірою залежать від мобільних даних, і економіка диктує, що ціни повинні бути низькими, оскільки це те, що люди можуть собі дозволити.

 

У більш дорогому кінці списку, у нас є країни, де часто інфраструктура не велика, але й там, де споживання дуже мало. Люди часто купують пакети даних всього за десятки мегабайт одночасно, роблячи гігабайт відносно великим і, отже, дорогим обсягом даних для покупки. Багато країн у середині списку мають гарну інфраструктуру та конкурентоспроможні ринки мобільного зв'язку, і хоча їхні ціни не є одними з найдешевших у світі, їх споживачі не вважатимуть дорогими.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.