Новая Каховка
C

» » Новокаховчанин-марафонець Дмитро Молчанов встановив черговий рекорд

Новокаховчанин-марафонець Дмитро Молчанов встановив черговий рекорд

Новокаховчанин-марафонець Дмитро Молчанов встановив черговий рекордНовокаховчанин Дмитро Молчанов, який проживає в США, виграв черговий марафон. Загалом це вже шоста перемога Молчанова в серії World Marathon Majors.

 

"Це міг би бути дуже великий пост про хлопця з маленьного містечка на Півдні України, який не любив бігати.. Але як добре, що мені не подобаються довгі тексти.

 

Я так багато разів уявлял цей момент...і от нарешті це трапилось.

 

3 березня я фінішував свій 11 марафон, на цей раз у Токіо, з часом 2:33:47.

 

Так!!! Я фінішував всі 6 найбільших марафонів світу серії World Marathon Majors (Токіо, Бостон, Лондон, Берлін, Чикаго та Нью-Йорк). І я став 5им українцем, якій це зробив.

 

Але першим, хто пробіг всі марафони швидше 3х годин: Бостон 2:58, Лондон 2:53, Берлін 2:44, Чикаго 2:42, Нью-Йорк 2:53 і Токіо 2:33.

 

І що для мене особливо мажливо - фінішну лінію всіх 6 марафонів я пересік гордо тримаючи прапор моєї Батьківщини – України!

 

Це не могло би трапитися без підтримки моє родини, моїх друзів, бігової спільноти та людей, які завжди поруч! Я щасливий мати Вас у своєму житті. Дякую!", - написав Дмитро в Фейсбуці.

Новокаховчанин-марафонець Дмитро Молчанов встановив черговий рекорд

Нагадаємо, в 2017 році Молчанов був визнаний найкращим ультрамарафонцем Нью-Йорку.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.