Нова Каховка
C

» » Мешканці області зможуть оцінити роботу голови ОДА та мерів

Мешканці області зможуть оцінити роботу голови ОДА та мерів

Мешканці області зможуть оцінити роботу голови ОДА та мерів

На Херсонщині мешканці області зможуть на умовах анонімності  поставити голові ОДА Андрію Гордєєву, мерам містам, головам ОТГ оцінку – від погано до відмінно.

 

На те, що роботу голови ОДА можна оцінити звернув увагу на прес-конференції 28 лютого голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Він анонсував початок кампанії, яка розпочалася 1 березня і розповів, що мешканці області отримають інформаційні матеріали, серед них і опитувальний лист з таким пунктом.

 

Як повідомляє офіційний сайт ОДА, з 1 березня 2019 року розпочинається кампанія, за якою кожний волонтер, звернувшись попередньо до Секретаріату обласної ради регіонального розвитку зможе отримати пакет матеріалів від Голови Ради регіонального розвитку Петра Порошенка, в якому міститиметься:

 

-буклети, в яких наочно відображено реалізовані ініціативи в регіоні за останні роки та основні напрямки розвитку області та найбільш вагомі проекти, які ми плануємо реалізувати на Херсонщині протягом найближчих років;

 

-карта перспективних об’єктів Херсонщини на 2019 – 2021 роки;

 

-опитувальний лист, за допомогою якого можна повідомити свої побажання, проінформувати про проблему або висловити критику щодо проведених або запланованих робіт (телефон гарячої лінії).

 

Тут, власне, і можна поставити оцінку першим особам.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.