Нова Каховка
C

» » Народний депутат взяв участь у роботі Бериславської районної ради

Народний депутат взяв участь у роботі Бериславської районної ради

Народний депутат взяв участь у роботі Бериславської районної ради28 лютого відбулась 30 сесія Бериславської районної ради сьомого скликання.

 

На початку сесії народний депутат України Іван Вінник вручив грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» депутату обласної ради, головному лікарю Бериславської ЦМЛ Север’яну Кардаві, за вагомий особистий внесок у розвиток медицини, надання кваліфікованої допомоги населенню, сумлінну плідну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм.

Народний депутат взяв участь у роботі Бериславської районної ради

Перебуваючи з робочою поїздкою на виборчому окрузі, Іван Вінник прозвітував про свою діяльність як у Верховній Раді України, так і на окрузі. Зокрема, він зосередив увагу присутніх на питанні залучення бюджетних коштів для фінансування окремих напрямків економічно-соціальної сфери району, зазначивши, що за період його роботи у ВР з державного бюджету було спрямовано значний фінансовий ресурс на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, охорони здоров’я та культури Бериславського району.

 

У ході спілкування з народним обранцем присутні у залі порушили ряд значущих для громади району питань: щодо реконструкції очисних споруд Берислава, впровадження медичної реформи у сільській місцевості, ремонту сільських закладів культури, ремонту автомобільних доріг, що проходять по території Бериславського району, зниження аварійності на окремих ділянках автомобільних доріг та інші.

 

За результатами обговорення проблемних питань Іван Вінник висловив власну думку щодо можливих шляхів їх вирішення.

 

По завершенню виступу народного депутата України очільники району, депутатський корпус районної ради, місцеві голови подякували Івану Віннику за допомогу у вирішенні  проблемних питань Бериславщини.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.