Нова Каховка
C

» » Скільки атракціонів планують встановити у Новій Каховці

Скільки атракціонів планують встановити у Новій Каховці

Скільки атракціонів планують встановити у Новій Каховці

На черговому засіданні виконавчого комітету Новокаховської міської ради порушать питання про тимчасове сезонне використання території міста. Планується виділити земельні ділянки для встановлення тимчасових атракціонів і наметів з морозильними камерами. Вони будуть облаштовані для відпочинку мешканців та гостей.

 

Згідно з проектом рішення, на дитячому майданчику по проспекту Перемоги, в районі колишнього заводу «Сокіл», планують встановити дитячі атракціони та батути. Власником міні-центру розваг є ФОП Олександр Рисич.

 

Ще один пересувний парк розваг, власником якого є ФОП Оксана Грицак, буде розташований на площі Сільських будівельників.

 

Також до міськради надійшла пропозиція встановити в місцях загального користування 20 холодильних ларів для продажу морозива та безалкогольних напоїв.

 

Власники пересувних магазинів та атракціонів зобов’язані забезпечити належний санітарний стан прилеглої території.

 

У випадку прийняття проекту рішення, вищевказані об’єкти будуть розташовані на території Нової Каховки з 1 квітня по 30 вересня.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.