Нова Каховка
C

» » На Херсонщині не вистачає лікарів

На Херсонщині не вистачає лікарів

Про це на прес-конференції у медіа-центрі «IPC-Херсон» повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА Віктор Короленко.

На Херсонщині не вистачає лікарів

У Херсоні забезпеченість лікарями первинної ланки медичної допомоги складає 68-72% в залежності від району. В сільській місцевості цей показник на рівні до 50%. «Тоді про які 100% підписання декларацій може йти мова? Нам кажуть: ви повинні 100% заключити (декларацій - ред).

 

Ми зможемо 100%-во це зробити, якщо будемо на 100% забезпечені лікарями первинної ланки медичної допомоги. Це один з ризиків, з яким ми зіткнулися. Це проблема не лише Херсонської області чи України», - зазначив Віктор Короленко.

 

За словами директора Департаменту Херсонської ОДА, у Каланчакському центрі ПМСД кількість заключених декларацій складає 78%. Наразі цей процес зупинився саме через те, що у закладі не вистачає лікарів.

 

«20% населення Херсонщини не заключить (декларації з лікарями – ред.), якщо не буде змінена порогова кількість заключених декларацій. Для педіатрів це 900 декларацій, для сімейного лікаря – 1800, для терапевта – 2000. Ми будемо спілкуватися з Національною Спілкою здоров'я та Міністерством охорони здоров'я для того, аби цей коефіцієнт переглянули.

 

Адже півроку тому, коли ми ще не заключали декларацій, ця ж сама кількість лікарів первинної ланки обслуговувала цю ж саму кількість населення. Я не думаю, що ми у такому разі можемо говорити про погіршення якості надання медичної допомоги. Це не тільки у Херсонській області, а й по всій Україні», - підкреслив Віктор Короленко.  

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.