Нова Каховка
C

» » У Херсонській області побудують кілька десятків нових амбулаторій

У Херсонській області побудують кілька десятків нових амбулаторій

У Херсонській області побудують кілька десятків нових амбулаторій

До кінця 2019 року в Козацькому Бериславського району повинні здати в експлуатацію збудовану “з нуля” амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

 

— Її будівництво на вулиці Степовій йде повним ходом. Воно почалося в цьому році, на сьогодні вже зведені стіни, — розповів селищний голова Андрій Чирко.

 

Крім Козацького нову амбулаторію побудують і в Ольгівці. На це, як говорить перший заступник голови Бериславської райдержадміністрації Ірина Дробиш, район отримає загалом 15 мільйонів гривень з державного бюджету.

 

— Обидві нові амбулаторії вже мають новий транспорт. А загалом тільки на наш район надійде 15 нових автомобілів. Також усі амбулаторії отримають завдяки державі нове потужне обладнання. Єдине, що потрібно від нас — забезпечити всіх їх інтернетом. Має збільшитися і зарплата лікарів у медичних закладах первинної ланки, вона становитиме від 12 до 18 тисяч гривень, — прокоментувала Ірина Дробиш.

 

Пощастить не одному Бериславському району. За даними порталу публічних закупівель ProZorro, Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської облдержадміністрації за останні місяці завершив тендерні процедури і підписав договори на будівництво 13 амбулаторій по всій області. Крім Козацького і Ольгівки вони будуть збудовані в Сиваському Новотроїцького району, Вербах Нижньосірогозського р-ну, Рубанівці Великолепетиського р-ну, Архангельському Високопільського р-ну, Зеленому Поді Каховського р-ну, Магдалинівці Чаплинського р-ну, Токарівці і Чорнобаїці Білозерського р-ну, Старій Збур’ївці і Новій Збур’ївці Голопристанського району.

 

Також оголошені або вже перебувають на завершальній стадії тендерні закупівлі з будівництва амбулаторій в Щасливцевому і Чонгарі Генічеського району, Любимівці Каховського р-ну, Тарасівці і Великих Копанях Олешківського р-ну, Агайманах Іванівського р-ну, Роздольному Каланчацького р-ну, Новомиколаївці і Лазурному Скадовського району.

 

Загалом же в Херсонській області планується побудувати “з нуля” 57 лікарських амбулаторій. Лише в 2019 році подали заявок на будівництво 31 нового закладу. Такі цифри озвучив начальник комунальної установи “Херсонський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики” Херсонської облради Ігор Каплун.

 

Будуватимуть нові амбулаторії різні підприємства. Приміром, в Рубанівці, Токарівці, Ольгівці і Козацькому ці роботи здійснюватиме ТОВ “Інвестиційно-будівельне підприємство “Гарант” з Нової Каховки. По решті переможцями тендерів стали створене дев’ять місяців тому ТОВ “Нікамегабуд” та ТОВ “Нікопольська-СТК” з Нікополя Дніпропетровської області, херсонське ТОВ “Теплогазмережа” і ТОВ “Майстер-Буд” з Дніпра.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.