Нова Каховка
C

» » До Бургунки можуть підвести газ?

До Бургунки можуть підвести газ?

До Бургунки можуть підвести газ?

На завершення робіт потрібно біля 5 мільйонів гривень.

 

Реальним вважає завершення газифікації в Бургунці Бериславського району депутат Херсонської облради від БПП “Солідарність”, голова СТОВ “Берегиня” Віктор Деркач. Причому, гроші на це можуть виділити вже в цьому році.

 

— В Херсонській області налічується шість недобуваних свого часу об’єктів газової інфраструктури. В тому числі, в Бургунці. У цьому селі вона готова майже на 95%. Зараз ми працюємо над тим, щоб домогтися завершення там газифікації. Така ж проблема є в Зміївці. Але там на завершення робіт треба не менше 20 млн. грн. Навряд чи це реально вирішити в цьому році, — розповів він.

 

Нагадаємо, що з десять років тому з державного бюджету на газифікацію Зміївки і Бургунки витратили біля 20 мільйонів гривень — величезні на той час кошти. Завершити всі роботи обіцяли до 2011 року. Повіривши владі люди понабирали кредитів по 16-20 тисяч гривень, щоб встановити газові системи опалення. Проте до завершення робіт справа так і не дійшла. Не вдалося зрушити її з місця й акціям протесту жителів Бургунки, які перекривали автотрасу біля Шилової балки.

 

Кілька років тому голова Бериславської райради Володимир Коновалов заявляв про нереальність добудови газопроводу до Бургунки.

 

— Станом на 2011 рік для завершення цих робіт не вистачало якихось 300 тисяч гривень. Зараз за новим кошторисом це потребує біля 5 млн. грн., — прокоментував він під час засідання колегії Бериславської райдержадміністрації 26 лютого.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.