Нова Каховка
C

» » На сторінці Каховської міськради у Фейсбуці спотворюють інформацію про місцеві події

На сторінці Каховської міськради у Фейсбуці спотворюють інформацію про місцеві події

Днями на офіційній сторінці Каховської міської ради у мережі Фейсбук була опублікована новина про те, що Каховка долучається до програми «Безпечне місто». 

Йдеться про те, що придбано та встановлено 7 камер відеоспостереження для  розпізнання номерних знаків та облич людей. 

«Закупівлю обладнання профінансувала Каховська міська рада», - повідомляється у публікації. 
На сторінці Каховської міськради у Фейсбуці спотворюють інформацію про місцеві події
А от близько 25 тисяч гривень благодійної допомоги від великого місцевого виробника на цю справу чомусь замовчують. Невже, міській раді не зручна допомога підприємств? Чи не інформаційна підтримка влади мала б підтримувати та заохочувати до співпраці представників бізнесу у Каховці? 

Ми звернулись за роз’ясненнями із цього приводу до директора з безпеки та зв’язків з громадськістю ПрАТ «Чумак» Олександра Бойка: «Для компанії «Чумак», виробничі площадки якої знаходяться у Каховці, завжди були пріоритетними питання безпеки мешканців міста та самого підприємства. Добре розуміючи важливість та необхідність впровадження у Каховці системи відеоспостереження, що має сприяти більш ефективній роботі правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю чи її упередження, компанією «Чумак» було запропоновано благодійну фінансову допомогу для закупівлі матеріалів, необхідних для монтажу камер відеоспостереження та оплати послуг щодо монтажу обладнання».

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.