Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці виявили факти продажу неповнолітнім алкоголю і цигарок

У Новій Каховці виявили факти продажу неповнолітнім алкоголю і цигарок

За останні кілька днів у Новій Каховці, Каховці та Скадовську ювенальні поліцейські виявили факти продажу неповнолітнім алкоголю і тютюнових виробів. Покупцям від 15 до 17 років. Продавці притягнуті до адміністративної відповідальності, сплатять штрафи, а суб’єктам господарювання, крім фінансових санкцій, загрожує анулювання ліцензії, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У Новій Каховці виявили факти продажу неповнолітнім алкоголю і цигарок
У Новій Каховці виявили факти продажу неповнолітнім алкоголю і цигарок

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, з початку року в області виявлено 26 фактів продажу неповнолітнім алкоголю і тютюнових виробів.

 

Поліція нагадує! Нещодавно було збільшено штрафи і згідно з положеннями ст.156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення, працівникам магазинів, які продадуть дітям алкоголь чи тютюнові вироби – загрожує штраф від 1700 до 6800 гривень. А власники цих магазинів сплачуватимуть штраф від 6800 гривень. Крім того, їм загрожує позбавлення ліцензії на продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.