Новая Каховка
C

» » Відкритий міськрайонний турнір з волейболу відбувся в Каховському районі

Відкритий міськрайонний турнір з волейболу відбувся в Каховському районі

Відкритий міськрайонний турнір з волейболу відбувся в Каховському районі Відкритий турнір з волейболу серед чоловіків присвячений пам`яті І.Ф. Жихаренка відбувся в неділю, 24 лютого, на базі Роздольненської ЗОШ.

В турнірі взяли участь 6 команд з району: ветерани Каховки, Тавричанська ОТГ, с.Чорнянка, с.Чорноморівка, Роздольненська ОТГ та Каховка.

За  результатами змагань володарем Кубку стала команда з Роздольненської ОТГ, яка здобула перемоги у всіх матчах турніру.

Другу сходинку, здобувши 2 перемоги і програвши переможцям, ветерани Каховка, третє місце вибороли гравці Тавричанської ОТГ.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.