Нова Каховка
C

» » На колегії Каховської РДА розглядали фінансові питання

На колегії Каховської РДА розглядали фінансові питання

На колегії Каховської РДА розглядали фінансові питанняЧергове засідання колегії Каховської районної державної адміністрації відбулась 20 лютого. 
Серед питань, що розглядались: виконання програми соціально-економічного та культурно розвитку району за минулий рік, використання фінансів у минулому році та зміни у поточному бюджеті. 
Детальніше: у 2018 році до районного бюджету залучено доходів в обсязі 284547,3 тисяч гривень, що становить 98,2% планових показників. 
В тому числі податків і зборів, що зараховуються до районного бюджету надійшло 23440,9 тис.грн (107,8 % до річного плану). 
У порівнянні з минулим роком надходження скоротилися на 34,6 %. Це пов’язують із продовженням процесу децентралізації. 
На проведення видатків загального фонду районного бюджету були спрямовані кошти в сумі 279 158,3 тис.грн (91% бюджетних призначень). 
Надходження до зведеного бюджету Каховського району  від діяльності малого підприємництва складають 44093,8 тис. грн, середнього підприємництва – 227088,6 тис.грн, надходження від ФОП – 14314,9 тис.грн.
Щодо змін у чинному бюджеті, вони викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі бюджетних призначень, виділених попередніми рішеннями сесій.  
Так, змінено обсяги міжбюджетних трансфертів, визначено потреби для спрямування вільних залишки бюджетних коштів районнного бюджету у розмірі 20 823,9 тис.грн, здійснено розподіл міжбюджетних трансфертів, розподілено власні додаткові фінансові ресурси районного бюджету у розмірі 37602 тис.грн, затверджено уточнені обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються з районного бюджету та отримуються районним бюджетом, затверджено розподіл коштів на реалізацію районих програм.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.