Нова Каховка
C

» » Голова Каховської РДА відзвітував

Голова Каховської РДА відзвітував

Голова Каховської РДА відзвітував Голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков відзвітував про роботу апарату у 2018 році.

 

Виступ очільника Каховського району був побудований на досягненнях у різних галузях.

 

Серед значних позитивних досягнень: сільське господарство та капітальні інвестиції.

Зокрема, на Каховщині вже другий рік поспіль фермерські господарства досягають високоі урожайності зернових, озимої пшениці. Каховський район перший у Херсонській області і в 2017, і в 2018 роках.
За даними звіту, в районі найнижчий  податковий  борг в області. Протягом 3 років по результатах комплексної оцінки район піднявся  с 9 – ого місця (2016) на 2-е (2018).
Першість у Каховщині в області за обсягом капітальних інвестицій  на одну особу населення.
На завершення звіту керівник району наголосив, що результати  соціально-економічного розвитку Каховського району  за 2018 рік свідчать про необхідність продовження активної роботи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації, а досягнуті позитивні результати дають можливість прогнозувати відновлення позитивної динаміки розвитку провідних галузей виробничої та соціальної сфери, що сприятиме підвищенню добробуту жителів району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.