Новая Каховка
C

» » Таврійські учні відвідали музей Анатолія Бахути

Таврійські учні відвідали музей Анатолія Бахути

Таврійські учні відвідали музей Анатолія Бахути

Вчитель і учні шостого класу школи № 5 відвідали Літературно-меморіальний музей  поета Анатолая Бахути, екскурсію до якого організувала заступник директора школи з навчально-виховної роботи Світлана Плясецька.

 

Працівники музею Тетяна Лупашко та Наталія Полякова провели екскурсію в будинку письменника, супроводжуючи розповідь показом фотографій поета, його родини та колег по творчому цеху. Учні з задоволенням слухали ліричні  вірші, байки, гуморески відомого земляка. На завершення заходу дітям продемонстрували відеофільми «Дотик до чуда» та про літературно-меморіальний  музей А. П. Бахути «Скарбниця Таврійського краю».

 

Вчителі школи №5 постійно знайомлять учнів з творчістю Анатолія Бахути. Так вчитель О. Григорчук  провела для семикласників подорож  віртуальним музеєм поета та залучила дітей до написання власних поетичних замальовок. Учні 9-Б класу взяли участь у конкурсі читців віршів Анатолія Бахути, який організувала під час уроку літератури рідного краю вчитель Л. Веснянко, а в 6-Б класі вона провела урок-подорож «Сторінками поезій Анатолія Бахути». Учитель О. Солодка  залучила учнів 7-9 класів до  конкурсу малюнків за творами поета.

 

В шкільній бібліотеці діє виставка, присвячена 80-річчю з дня народження Анатолія Бахути.

 

Учні п’ятої школи активно долучились до участі в творчому конкурсі «Дотик до чуда», в якому А. Григорчук (4-А клас) отримав гран-прі, О. Литвинчук  (9-Б клас) став лауреатом ІІ ступеня  в номінації «Художнє читання». А також в номінації «Література»  гран-прі було присуджено Григорчук А. (4-А клас),  В. Грицина (7-А клас) стала лауреатом І ступеня.  П’ять робіт діти надали на конкурс в номінації «Художня творчість». Грамотою «За творче натхнення» було нагороджено А. Ільківа (9-А клас).

Таврійські учні відвідали музей Анатолія Бахути

Таврійські учні відвідали музей Анатолія Бахути


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.