Нова Каховка
C

» » Проект «Таємний клієнт» стартував у сервісних центрах МВС Херсонщини

Проект «Таємний клієнт» стартував у сервісних центрах МВС Херсонщини

Проект «Таємний клієнт»  стартував у сервісних центрах МВС ХерсонщиниУ сервісних центрах МВС в Херсонській області розпочато проект «Таємний клієнт», завдяки якому громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку сервісу. Наша мета – отримати незаангажовані відгуки як спеціально підготовлених перевіряючих, так і пересічних громадян, аби покращити якість надання послуг.


Таємним клієнтом може стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно відвідати сервісний центр МВС, отримати реальну послугу, заповнити та надіслати анкету-відгук.


Під час свого візиту громадянин може оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, працівника, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця Експертної служби МВС, спеціаліста кол-центру Головного сервісного центру МВС. Клієнт також може зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.


У рамках проекту можна перевірити якість надання наступних послуг:


- реєстрація та перереєстрація авто,

 

- отримання посвідчення водія або його обмін, 

 

- отримання довідки про несудимість,

 

- замовлення індивідуальних номерних знаків тощо.


Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу.

Проект «Таємний клієнт»  стартував у сервісних центрах МВС Херсонщини

Проект «Таємний клієнт»  стартував у сервісних центрах МВС Херсонщини

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.