Нова Каховка
C

» » Вирішується питання щодо реконструкції очисних споруд Берислава

Вирішується питання щодо реконструкції очисних споруд Берислава

Вирішується питання щодо реконструкції очисних споруд БериславаЗа сприяння народного депутата Івана Вінника 19 лютого відбулась робоча зустріч міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака з головою Бериславської РДА Олександром Гомоном та начальником комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради Ігорем Грибуном.

 

Під час зустрічі, на якій був присутній Іван Вінник, обговорювалося питання вирішення однієї із найгостріших екологічних проблем регіону – реконструкції очисних споруд Берислава.

 

Робочий проект реконструкції і всі документи, необхідні для отримання субвенції з державного бюджету, вже знаходиться в Міністерстві екології та природних ресурсів.

 

Із необхідних для реалізації проекту 75,5 млн. грн. цього року з держбюджету буде виділено 39 млн. грн.

 

Нагадаємо, що очисні споруди міста були введені в експлуатацію у 1974 році і потребують невідкладної реконструкції. На сьогодні ця комунікація перебуває в аварійному стані та становить небезпеку не лише для довкілля, а й для здоров'я населення. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.