Нова Каховка
C

» » Бериславщину без автобусного сполучення обіцяють не залишити

Бериславщину без автобусного сполучення обіцяють не залишити

Бериславщину без автобусного сполучення обіцяють не залишити

Місцевий підприємець у судовому порядку намагається оскаржити минулорічне рішення конкурсного комітету з визначення перевізника на автобусних маршрутах загального користування.

 

Без пасажирського сполучення досі залишається деякі села Бериславського району. Попри проведені конкурси і визначення перевізників не курсують автобуси Берислав — Республіканець.

 

— Інший перевізник відмовився від обслуговування маршруту Берислав — Крупиця. Він пояснює це відсутністю пасажирів. Хоча сам маршрут є необкатаним і люди до нього не встигли звикнути. Він перспективний, оскільки з’єднує між собою села Новорайської ОТГ і районний центр. Також ми отримали відмову від обслуговування маршруту Степне — Козацьке. Хоча перевізник уже давно його не обслуговує і деякий час їздив лише до Берислава. Маємо багато зауважень і від жителів Качкарівської сільради. Зокрема, на відсутність автобусу Республіканець — Берислав, — розповіла перший заступник голови Бериславської райдержадміністрації Ірина Дробиш.

 

Один із перевізників, на якого надходять чи не найбільше скарг звернувся до суду з позовом про визнання протиправним рішення конкурсного комітету з визначення перевізника пасажирів на автобусних маршрутах загального користування: Томарине — Берислав, Новорайськ — Берислав, Берислав — Зміївка і Шляхове — Берислав.

 

Херсонський окружний адміністративний суд частково задовольнив його вимоги, проте нині справа розглядається в П’ятому апеляційному адміністративному суді Одеси.

 

— Одразу після винесення рішення суду першої інстанції ми збирали робочу групу конкурсного комітету і обговорювали ситуацію. Та розглядали скарги на перевізників, що надійшли за останні місяці. Вкотре ми вирішили не розривати в односторонньому порядку договори на обслуговування маршрутів, оскільки ми не можемо залишити район без перевезень. Тому ми обмежуємось винесенням попереджень і лише в разі винесення трьох попереджень можемо розірвати договір, — доповнила Ірина Дробиш.

 

За її словами, нещодавно в районі з’явився новий перевізник — зареєстроване в 2018 році у Новій Каховці ТОВ “Бериславпастранс”. Його представники побажали обслуговувати одразу два маршрути з райцентру — на Томарине і Шляхове. Тому на засіданні вирішувалось питання схеми цих маршрутів.

 

— На жаль, нам часто доводиться стикатися з недобросовісністю багатьох перевізників, які самовільно змінюють графіки руху автобусів. Ми будемо за цим слідкувати, бо така поведінка є неприпустимою, — підсумувала Ірина Дробиш.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.