Новая Каховка
C

» » Видача довідки про несудимість – одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС на Херсонщині

Видача довідки про несудимість – одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС на Херсонщині

Видача довідки про несудимість – одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС на ХерсонщиніПротягом 2018 року в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області видано 9444 довідки про несудимість. Вказана послуга надається безкоштовно.

 

Довідка щодо несудимості потрібна для працевлаштування, оформлення візи при виїзді за кордон, участі у тендері, здійснення усиновлень та встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.

 

Найчастіше відвідувачі замовляють документ онлайн, а потім лише забирають його в сервісному центрі МВС. Можливо замовити довідку й безпосередньо в СЦ МВС, надавши адміністраторам документ, що посвідчує особу.

 

Довідку про несудимість може також отримати представник, надавши документ, що посвідчує його особу, оригінал та копію нотаріально засвідченої довіреності, що уповноважує на отримання довідки про несудимість, а також заяву та копію документа фізичної особи, стосовно якої замовляється довідка.

 

Щоб замовити довідку онлайн – безкоштовно, 24/7, необхідно: 

 

- зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua;

 

- зареєструватися через електронний цифровий підпис (ЕЦП) або BankID;  

 

- заповнити форму, вказавши зручний СЦ МВС;  

 

- отримати повідомлення про готовність документу або перевірити статус готовності довідки онлайн;

 

- забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.