Новая Каховка
C

» » В таборі “Старт” під Тягинкою хочуть приймати дорослих

В таборі “Старт” під Тягинкою хочуть приймати дорослих

В таборі “Старт” під Тягинкою хочуть приймати дорослих

Не тільки зберегти розташований поблизу Тягинки оздоровчий табір “Старт” Бериславської районної комплексної ДЮСШ ім. В. Сергеєва, а й спробувати розширити кількість його послуг обіцяє керівництво району. Нині розглядається пропозиція внесення змін до статуту табору, щоб він у вільний від оздоровлення дітей час міг приймати й дорослих.

В таборі “Старт” під Тягинкою хочуть приймати дорослих

— Торік у “Старті” за рахунок районного бюджету ми оздоровили 140 дітей пільгових категорій. За ці кошти ми б не змогли оздоровити таку кількість на морі. Тому, проаналізувавши всі “за” і “проти” було вирішено й далі робити ставку на табір “Старт”. Тим більше, що діти зі степу мають можливість відпочити в цьому райському куточку на березі Дніпра протягом 21 дня, маючи покращене харчування і безліч розваг. До того ж, торік ми вклали серйозні кошти в покращення матеріальної бази табору, — прокоментувала перший заступник голови Бериславської райдержадміністрації Ірина Дробиш.

 

Щоб не обмежуватися однією 21-денною зміною, тут хочуть залучати відпочиваючих з інших районів області. А також розглядають варіант надання оздоровчих послуг для учасників операції об’єднаних сил і педагогів з сім’ями у серпні і вересні.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.