Нова Каховка
C

» » Різноробів чекають усюди: де ще працювати українцям, крім Польщі

Різноробів чекають усюди: де ще працювати українцям, крім Польщі

Різноробів чекають усюди: де ще працювати українцям, крім ПольщіЧехія, Німеччина, Словаччина - далеко не повний список країн, де можна працювати за кордоном та отримувати більше середньої зарплати по Україні - відзначають аналітики OLX Робота. Найвищий середній дохід українцям в останньому півріччі пропонували у Канаді - 97 000 грн. Незважаючи на велику кількість пропозицій у Польщі, працевлаштування в інших країнах також набирає обертів.


У 2018 року 75% зарубіжних вакансій на OLX Робота прийшлося на Польщу. Українські трудові мігранти досить часто їздять туди на заробітки і потім повертаються до родин на Батьківщину. Експерти платформи виділили ще топ-5 країн, звідки українці можуть
приїхати назад після успішного працевлаштування та якими сумами після приїзду доповнити бюджет нашої країни.


Рекордсменом після Польщі у цьому півріччі стала Чехія. Кожна третя вакансія припала на неї, якщо не враховувати країну-лідера за пропозиціями. В середньому тут пропонували зарплату у розмірі $1 000. А найбільш затребуваними фахівцями виявилися представники робочих професій - різнороб, пекар і пакувальник потрапили в трійку найбільш
популярних вакансій від чеських роботодавців.


У Німеччині, ще однієї популярної країни для працевлаштування, в першу чергу шукають українців-різноробочих. Високий попит у країні також на сортувальників і водіїв. В останньому півріччі у Німеччині фахівцям в середньому готові були платити 41 000 грн.


Іншою популярною країною стала Словаччина. Там пропонували трохи менше, ніж у Чехії, - 25 000 грн. А шукали майже тих самих фахівців - різноробів, зварювальників, пакувальників. Словацьким підприємствам не вистачало ще українських водіїв та кухарів.

 

Топ-5 країн для роботи за кордоном, крім Польщі

 

Країна

Зарплата

топ-3 затребувані вакансії

1

Чехія

28 000 грн

Різнороб, пекар, пакувальник

2

Німеччина

41 000 грн

Різнороб, сортувальник, водій

3

Словаччина

25 000 грн

Різнороб, зварювальник, пакувальник

4

Угорщина

18 000 грн

Різнороб, будівельник, муляр

5

Ізраїль

55 000 грн

Різнороб, прибиральник, пакувальник

 

В Угорщині також потрібна українська робоча сила. Але там пропонували істотно менше - 18 000 грн. На п`ятому місці розташувалися ізраїльські роботодавці. Працевлаштування насамперед пропонували різноробам, а ще прибиральникам і пакувальникам. Платили теж солідно - 55 000 грн, що більше за середню українську зарплату в 5 разів.


Варто відзначити, що на платформі OLX Робота з квітня 2017 розміщували вакансії більш, ніж з 70 країн. Проте не всі підприємства за кордоном обіцяли трудовим мігрантам зарплати вищі за українські. Так, у Болгарії та Туреччині фахівцям пропонували в середньому до 15 000 грн, хоча в цих країнах в останньому півріччі спостерігався зріст попиту на українську працю.


Також все більше пропозицій для українців надходило з Хорватії. Блакитні комірці могли претендувати на зарплату в розмірі 28 000 грн. Підвищення інтересу до українців було і в Норвегії. За півтора року з декількох вакансій попит збільшився до десятків пропозицій.


Платити обіцяли в середньому 78 000 грн. У Франції ситуація з кількістю пропозицій для наших громадян була аналогічна, а зарплати вдвічі нижче - 35 000 грн.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.