Новая Каховка
C

» » Різноробів чекають усюди: де ще працювати українцям, крім Польщі

Різноробів чекають усюди: де ще працювати українцям, крім Польщі

Різноробів чекають усюди: де ще працювати українцям, крім ПольщіЧехія, Німеччина, Словаччина - далеко не повний список країн, де можна працювати за кордоном та отримувати більше середньої зарплати по Україні - відзначають аналітики OLX Робота. Найвищий середній дохід українцям в останньому півріччі пропонували у Канаді - 97 000 грн. Незважаючи на велику кількість пропозицій у Польщі, працевлаштування в інших країнах також набирає обертів.


У 2018 року 75% зарубіжних вакансій на OLX Робота прийшлося на Польщу. Українські трудові мігранти досить часто їздять туди на заробітки і потім повертаються до родин на Батьківщину. Експерти платформи виділили ще топ-5 країн, звідки українці можуть
приїхати назад після успішного працевлаштування та якими сумами після приїзду доповнити бюджет нашої країни.


Рекордсменом після Польщі у цьому півріччі стала Чехія. Кожна третя вакансія припала на неї, якщо не враховувати країну-лідера за пропозиціями. В середньому тут пропонували зарплату у розмірі $1 000. А найбільш затребуваними фахівцями виявилися представники робочих професій - різнороб, пекар і пакувальник потрапили в трійку найбільш
популярних вакансій від чеських роботодавців.


У Німеччині, ще однієї популярної країни для працевлаштування, в першу чергу шукають українців-різноробочих. Високий попит у країні також на сортувальників і водіїв. В останньому півріччі у Німеччині фахівцям в середньому готові були платити 41 000 грн.


Іншою популярною країною стала Словаччина. Там пропонували трохи менше, ніж у Чехії, - 25 000 грн. А шукали майже тих самих фахівців - різноробів, зварювальників, пакувальників. Словацьким підприємствам не вистачало ще українських водіїв та кухарів.

 

Топ-5 країн для роботи за кордоном, крім Польщі

 

Країна

Зарплата

топ-3 затребувані вакансії

1

Чехія

28 000 грн

Різнороб, пекар, пакувальник

2

Німеччина

41 000 грн

Різнороб, сортувальник, водій

3

Словаччина

25 000 грн

Різнороб, зварювальник, пакувальник

4

Угорщина

18 000 грн

Різнороб, будівельник, муляр

5

Ізраїль

55 000 грн

Різнороб, прибиральник, пакувальник

 

В Угорщині також потрібна українська робоча сила. Але там пропонували істотно менше - 18 000 грн. На п`ятому місці розташувалися ізраїльські роботодавці. Працевлаштування насамперед пропонували різноробам, а ще прибиральникам і пакувальникам. Платили теж солідно - 55 000 грн, що більше за середню українську зарплату в 5 разів.


Варто відзначити, що на платформі OLX Робота з квітня 2017 розміщували вакансії більш, ніж з 70 країн. Проте не всі підприємства за кордоном обіцяли трудовим мігрантам зарплати вищі за українські. Так, у Болгарії та Туреччині фахівцям пропонували в середньому до 15 000 грн, хоча в цих країнах в останньому півріччі спостерігався зріст попиту на українську працю.


Також все більше пропозицій для українців надходило з Хорватії. Блакитні комірці могли претендувати на зарплату в розмірі 28 000 грн. Підвищення інтересу до українців було і в Норвегії. За півтора року з декількох вакансій попит збільшився до десятків пропозицій.


Платити обіцяли в середньому 78 000 грн. У Франції ситуація з кількістю пропозицій для наших громадян була аналогічна, а зарплати вдвічі нижче - 35 000 грн.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.