Нова Каховка
C

» » Бериславським учням розповіли про небезпеку туберкульозу

Бериславським учням розповіли про небезпеку туберкульозу

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства.  Формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей та дорослих – одна з актуальних проблем нашого суспільства.

 

З метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом, соціальним педагогом Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів 11 класу бериславської школи проведено інформаційну годину на тему: «Попередження захворювання на туберкульоз та важливість його своєчасного діагностування та лікування».

 

Спеціаліст центру розповіла про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби, наголосила на складових профілактики та способах виявлення захворювання на ранній стадії.

 

Учні взяли активну участь у обговоренні питань профілактики туберкульозу    та важливості своєчасного виявлення та лікування даного захворювання.

 

Найголовніше завдання спеціалістів центру – донести до дітей та молоді важливість піклування про своє здоров’я, свідоме ставлення до власного життя.

 

Наприкінці заходу всі присутні дійшли до висновку, що туберкульоз – це одна з тих хвороб, які легше попередити, аніж потім тривалий час лікувати!

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.