Нова Каховка
C

» » У Каховському районі відбулось перше засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

У Каховському районі відбулось перше засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

У Каховському районі відбулось перше засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекціїВ Каховській районній державній адміністрації відбулося перше в цьому році засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Станом на 1 січня у Каховській ЦРЛ на обліку 316 ВІЛ-інфікованих дорослих, з них хворих на СНІД - 95; народжених ВІЛ-інфікованими матерями -13, з них 6 у яких підтверджений діагноз ВІЛ-інфекція.

 

На засіданні обговорювали виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. А також результати співпраці з благодійною організацією «Благодійне товариство» 100 відсотків життя. Херсонський регіон» в даному напрямку.

 

У 2018 році обстежено на ВІЛ 1802 вагітних жінок та 478 їх партнерів. 

 

Для визначення вірусного навантаження сто відсотково забезпечено обстеження вагітних ВІЛ-інфікованих жінок. Для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини вагітні отримували антиретровірусні препарати.

 

При лікарні  функціонує кабінету «Довіра», в якому забезпечується вільний доступ до безоплатного консультування та тестування  на ВІЛ-інфекцію для населення. 

 

Станом на 1 січня 2019 року на обліку в Каховській ЦРЛ перебувало 317  ВІЛ-інфікованих дорослих, з них  хворих на СНІД -95; дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями -13, з них 6 у яких підтверджений діагноз ВІЛ-інфекція. На  АРТ знаходиться 204 дорослих та 5 дітей. На обліку в Каховській ЦРЛ перебуває 94 хворих на поєднану патологію ВІЛ/туберкульоз, з них отримують  антиретровірусну терапію 75 хворих.  

 

У минулому році проліковано амбулаторно 47 осіб і в стаціонарі ЦРЛ 51 особу.  156 ВІЛ-інфікованих забезпечено щорічним рентгенологічним  обстеженням з метою  виявлення випадку захворювання на туберкульоз. 

 

Про роботу Благодійної організації «Благодійне товариство «100 відсотків життя. Херсонський регіон» поінформував координатор проектів Юрій Піка.

 

За інформацією загальна кількість ВІЛ-позитивних клієнтів, які отримали послуги з медико-соціального  та психологічного супроводу складає 506 осіб.  

 

Також в своїй інформації Юрій Олександрович з метою посилення в районі ефективності впровадження пріоритетних заходів для подолання туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, запропонував передбачити закупівлю за рахунок бюджетних коштів соціальних послуг з профілактики, догляду та соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених захворюваннями на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІД та належать до груп підвищеного ризику захворювання.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.