Новая Каховка
C

» » Щодо перерахування помилкового сплачених сум на рахунки АТ «Херсонобленерго»

Щодо перерахування помилкового сплачених сум на рахунки АТ «Херсонобленерго»

Щодо перерахування помилкового сплачених сум на рахунки АТ «Херсонобленерго»

Публічна пропозиція щодо перерахування помилкового сплачених сум на рахунки АТ «Херсонобленерго» новому постачальнику електричної енергії

 

Шановні побутові споживачі!

 

З метою безперебійного постачання Вам електричної енергії пропонуємо всі помилково сплачені кошти на рахунки АТ «Херсонобленерго» за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. перерахувати новому Постачальнику, а саме ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» в рахунок виконання зобов’язань по діючим договорам про постачання електричної енергії.

 

У разі наявності заперечень щодо наданої пропозиції про проведення перерахувань новому Постачальнику, споживачі мають право до 15.02.2019 року звернутись до АТ «Херсонобленерго» із відповідними зауваженнями та пропозиціями.

 

У випадку відсутності заперечень споживача у вказаний термін, вищезазначена пропозиція вважається прийнятою споживачем та всі помилково сплачені кошти на рахунки АТ «Херсонобленерго» за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. будуть перераховані новому Постачальнику, а саме ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» в рахунок виконання діючих договорів про постачання електричної енергії.

 

З повагою,

 

Голова Правління АТ «Херсонобленерго  І.М. Сафронов

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.