Новая Каховка
C

» » Жителі Таврійська заборгували майже 2,5 млн. грн. за комунальні послуги

Жителі Таврійська заборгували майже 2,5 млн. грн. за комунальні послуги

Жителі Таврійська заборгували майже 2,5 млн. грн. за комунальні послуги Борги населення Таврійська перед комунальними підприємствами міста на початок цього року становлять 2 млн. 418 тис. 488 грн., за даними спеціаліста з питань комунального господарства Таврійського міськвиконкому Вікторії Худченко.

 

Більше всього мешканці багатоквартирних будинків заборгували КП «Таврійське ЖЕУ» – 1 млн. 639 тис. грн., водоканал недоотримав 181 грн. 443 тис. 200 грн., «Комунсервіс» – 336 тис. 106 грн.

 

Тавричани здебільшого скаржаться на те, що нинішні тарифи не відповідають рівню доходів, а для деяких вони просто непосильні. Проте, багаторічна практика роботи комунальників з боржниками свідчить, що самими сумлінними платниками якраз є пенсіонери та не дуже заможні городяни. Отримуючи мінімальні пенсії або мінімальну заробітну плату, вони перш за все сплачують квартплату, водопостачання, природній газ та електроенергію. Звичайно, більшість з них отримує субсидії, але навіть без субсидії мало хто з пенсіонерів має комунальні борги.

 

І навпаки, матеріально забезпечені люди, з постійним доходом як раз і не сплачують вчасно комунальні платежі. Причому, умудряються накопичити по декілька тисяч боргу. Враховуючи, що за несплачену комуналку можуть відібрати житло, тавричанам, які накопичили тисячні борги варто задуматися. Ще кілька років тому до Цивільного Кодексу України було внесено зміни, відповідно до яких за будь-які борги, в тому числі і комунальні, у громадян можна забрати будь-яке майно.

 

Правда субсидію не будуть забирати, якщо сума заборгованості не перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів громадян – 340 грн.

 

Допомоги не позбавлять, якщо борг утворився через затримки з виплатою монетизованих субсидій.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.