Новая Каховка
C

» » У Зеленопідській ОТГ планують будівництво Центру безпеки

У Зеленопідській ОТГ планують будівництво Центру безпеки

У Зеленопідській ОТГ планують будівництво Центру безпекиДля забезпечення пожежної безпеки жителів населених пунктів Зеленопідської ОТГ, рішенням  сільської ради в 2017 році було створено місцеву пожежну команду (МПК) у селищі Зелений Під. 

Фінансування та матеріально-технічне забезпечення МПК здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Зокрема,  придбано потрібне обладнання  та комплекти спецодягу. 

Та навіть більше, Каховською ДСНС було передано пожежну машину. 
У Зеленопідській ОТГ планують будівництво Центру безпеки
Питання пожежної безпеки в громаді важливе. Адже щорічно на тетиторії сіл громади виникає безліч пожеж.  

Результативність дій МПК досягається за рахунок самовідданості та професіоналізму 6 штатних працівників та плідної співпраці з Каховською пожежною частиною. 

Сьогодні у громаді працюють над розробкою проекту будівництва Центру Безпеки. У планах також утворення добровільного пожежного підрозділу, що складатиметься з осіб, що виявили бажання добровільно брати участь у гасінні пожеж та усуненні надзвичайних ситуацій.У Зеленопідській ОТГ планують будівництво Центру безпеки
У Зеленопідській ОТГ планують будівництво Центру безпеки


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.