Новая Каховка
C

» » Як пройшло засідання госпітальної ради Таврійського округу

Як пройшло засідання госпітальної ради Таврійського округу

Як пройшло засідання госпітальної ради Таврійського округуСьогодні відбулося чергове засідання госпітальної ради Таврійського медичного округу. 

Цього разу члени ради зібрались у приміщенні Горностаївської центральної районної лікарні. 

Під час зустрічі обговорили план розвитку Таврійського госпітального округу. 

Щодо цього, в ході численних виступів, були висловлені власні бачення членів госпітальної ради, які передбачають співпрацю медичних закладів шляхом укладання договорів з керівництвом ОТГ, але одне з пріоритетних завдань ради - визначення центру госпітального округу. 

Про основні критерії для визначення центрального медзакладу округу, що передбачає високий рівень укомплектованості медобладнання, доступністю, а також інші вимогами поінформував присутніх секретар госпітальної ради, голова Горностаївської районної ради Сергій Карпеченко.

Учасники заходу також обговорили проект обласної програми із запобігання онкологічних захворювань. Щодо цього більшість учасників звернулася до присутніх на засіданні депутатів Херсонської обласної ради задля попереднього погодження з керівниками органів місцевого самоврядування переліку заходів, що потребують фінансування в рамках виконання даної програми.

Як пройшло засідання госпітальної ради Таврійського округу

 

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.