Новая Каховка
C

» » У Каховці визначили чемпіона з швидких шахів

У Каховці визначили чемпіона з швидких шахів

У Каховці визначили чемпіона з швидких шахівУ неділю, 3 лютого, завершились змагання відкритого Чемпіонату Каховки з швидких шахів (рапід).

За першість боролись 34 шахісти різного віку.

Турнір проводився за швейцарською системою в 11 турів, з рейтинговим жеребкуванням та контролем часу 20 хвилин кожному з учасників до кінця партії.

Можна відмітити добру гру юного вихованця спортивної школи Ростислава Надеєва, який з 6 очками посів загальне 8 місце та став переможцем у заліку серед юнаків. На другому місці серед юнаків – Денис Здольник, на третьому – Артем Швец.

У заліку серед жінок кращий результат показала Оксана Бердникова, на другому місці – Поліна Бабій, на третьому – Єва Тишковець.

Серед ветеранів переміг Володимир Якуба з Нової Каховки, на другому місці – Олег Пільщіков, на третьому – Сергій Вітюк.
Та найпочесніше звання чемпіона Каховки з швидких шахів 2019 року виграв кандидат у майстри спорту Артур Ралко, який набрав 10,5 очок з 11 можливих. Срібний призер – кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (9 очок), бронзовий – ветеран каховських шахів Всеволод Рябошапка (8 очок).

А вже у березні стартує 58-й особистий Чемпіонат міста Каховки з класичних шахів 2019 року,- повідомляє Каховська міська рада.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.