Нова Каховка
C

» » Прийомна сім’я – можливість для дитини жити у родині

Прийомна сім’я – можливість для дитини жити у родині

У більшості з нас є батьки, близькі та рідні люди з якими легше долати труднощі, але є одиниці у яких взагалі відсутня підтримка і вони пораються зі своїми проблемами, страхами та переживаннями самостійно, а якщо це малолітня дитина то це набагато важче. Сім’я – це неповторне середовище для розвитку дитини формування її у повноцінну людину і громадянина. Але у нашому сьогоденні суспільство зіштовхнулося з жорстокими реаліями життя яке позбавило багато дітей домашнього затишку та батьківського піклування. 

 

Візьміть дитину у сім’ю - під таким гаслом працює міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради. Та це не просто гасло, це крик кожної дитини позбавленої батьківського піклування та дитини – сироти. 

 

З метою поліпшення становища дітей даної категорії, громадянам нашої країни надається право взяти на спільне виховання та проживання дитину у свою сім’ю, створивши на її базі прийомну родину. Прийомні батьки є законними представниками прийомних дітей в установах, на підприємствах, організаціях без спеціальних на те повноважень та несуть персональну відповідальність за здоров’я, життя, психічний та фізичний розвиток прийомних дітей. 

 

Фінансування прийомних сімей здійснюється за рахунок державного бюджету. Прийомним батькам щомісяця виділяються кошти на харчування прийомних дітей, придбання для них іграшок, книжок, предметів особистої гігієни, лікарських засобів, одягу, взуття тощо. Розмір щомісячної державної соціальної допомоги на дітей позбавлених батьківського піклування та дітей – сиріт становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку. 

 

На території Новокаховської міської ради функціонує чотири прийомних сім’ї, на вихованні яких вісім дітей. Працюючи з даними родинами хочеться відзначити що люди, які зважилися на цей важливий крок беруть на себе велику відповідальність за майбутнє дитини. Зігріти любов’ю, ласкою, теплом зрозуміти і виховати справжнього громадянина є основною метою прийомних батьків адже сімейні стосунки завжди були досить важливим чинником у формуванні особистості дитини. 

 

Діти – як квіти, ці дивовижні рослини не в змозі існувати без сонячного світла теплих дотиків його променів. Скільки ж «квітів» чекають на ніжність і світло в інтернатах та дитячих будинках, чекають на життєдайного світла від слова – мама, тато. Усі вони мріють вимовити це слово не в думках, а дивлячись у люблячі мамині і татусеві очі.

 

Якщо любов до дітей наповнює Ваше серце і бажаєте аби Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім дитину, подарувати їй свою батьківську турботу та любов, створити прийомну родину звертайтеся за детальнішою інформацією до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.