Нова Каховка
C

» » У Каховці відбулись змагання з техніки пішохідного туризму на кубок пам`яті героя АТО каховчанина Ігоря Максименка

У Каховці відбулись змагання з техніки пішохідного туризму на кубок пам`яті героя АТО каховчанина Ігоря Максименка

У Каховці відбулись змагання з техніки пішохідного туризму на кубок пам`яті героя АТО каховчанина Ігоря МаксименкаУ Каховській ЗОШ #4 пройшли III - Відкриті змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед школярів на кубок пам'яті героя АТО Каховчанина Ігоря Максименка. 

Для того, аби подолати складну полосу перешкод юним спортсменам знадобились наполегливі тренування, знання спорядження і добра фізична підготовка. 

Туристичні баталії відбулись завдяки підтримці відділів освіти, у справах молоді та спорту Каховської міської ради, Каховського козачого товариства, Каховського осередку об'єднання ПП "Самопоміч", колективу ЗОШ №4 та суддівській бригаді колишніх випускників-туристів ЗОШ №4.У Каховці відбулись змагання з техніки пішохідного туризму на кубок пам`яті героя АТО каховчанина Ігоря МаксименкаУ Каховці відбулись змагання з техніки пішохідного туризму на кубок пам`яті героя АТО каховчанина Ігоря МаксименкаУ Каховці відбулись змагання з техніки пішохідного туризму на кубок пам`яті героя АТО каховчанина Ігоря Максименка
У Каховці відбулись змагання з техніки пішохідного туризму на кубок пам`яті героя АТО каховчанина Ігоря Максименка

фото і матеріал Олександра Глущенко 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.