Новая Каховка
C

» » У Новій Каховці відбудеться концерт пам’яті Кузьми Скрябіна

У Новій Каховці відбудеться концерт пам’яті Кузьми Скрябіна

У Новій Каховці відбудеться концерт пам’яті Кузьми Скрябіна

Концерт, присвячений четвертій річниці смерті лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, відбудеться у Новій Каховці 2 лютого.

 

Цей концерт — чудова нагода для жителів та гостей міста згадати талановиту людину, яка зробила великий внесок в розвиток України та залишилась в серцях мільйонів людей. 

 

«Можливо, треба було жити, як всі, а я хотів інакшим бути завжди – так скучно плисти по течії з ними…» – слова з пісні Андрія, які з точністю характеризують його як людину. Бо він був особливою людиною, з власним баченням багатьох важливих речей, які є в цьому житті. 

 

Засновник громадської організації музикантів Нової Каховки, яка виступає організатором концерту, Ігор Білоус говорить: «Мені хочеться, щоб українці пам’ятали своїх героїв. Смерть Кузьми стала ударом для багатьох, але його душа і голос продовжують жити в серцях його шанувальників. Андрій Кузьменко намагався бути ближче до народу й у нього завжди це виходило. Він був простим хлопцем, товаришем, відкритою та щирою людиною, яка творила музику, таким як є кожен з нас. Концерт – це не панахида, а спроба об’єднати однодумців нашого міста. Цей захід хоч і присвячений вшануванню пам’яті українського рок-музиканта, та якщо хтось і заплаче, то від щастя, бо поки лунають пісні Скрябіна – він залишається живим!»

 

Концерт відбудеться в нічному клубі «Classic», вхід безкоштовний, початок о 18:00. На заході прозвучать cover-композиції на пісні гурту «Скрябін», а також транслюватимуться відео та фото, пов’язані з творчістю й справжнім життям улюбленого Кузьми.

 

На сцені прозвучать пісні гурту «Скрябін» у виконанні: «Логус», Удав Большой, Ігор «Культура» Білоус, Аміго, Марина Волкова, В.В Чабан.

 

Творчий шлях легендарного гурту «Скрябін» почався у далекому 1989 році. Це були тяжкі часи, та Андрій не здавався. За своє життя Кузьма встиг стати одним з небагатьох публічних людей, які слідували своїм принципам, честі, гідності та завжди говорили правду. Варто відзначити, що для багатьох гурт став еталоном українського року. 

 

Нагадаємо, талановитий Андрій Кузьменко загинув в автокатастрофі другого лютого 2015 року.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.