Новая Каховка
C

» » Тарифи на воду та вивезення сміття планують підняти в Новій Каховці

Тарифи на воду та вивезення сміття планують підняти в Новій Каховці

Тарифи на воду та вивезення сміття планують підняти в Новій КаховціОдразу два комунальних підприємства Нової Каховки оголосили про намір підвищити тарифи – це «НК Екосервіс» та «Міський водоканал».  

 

Так, «Екосервіс» збирається встановити нові тарифи на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів.

 

У разі підняття тарифів, новокаховчанам, які проживають у багатоповерхових будинках, доведеться платити 19.87 грн. за кожного мешканця, у приватному секторі – 21.54 грн.

 

У Дніпрянському старостинському окрузі тариф становитиме 17,59 грн. та 19,07 грн. відповідно.

 

З 1 квітня минулого року в КП «Екосервіс» діють такі тарифи на вивезення сміття: 11,95 грн. для багатоповерхових будинків і 12,95 для приватного сектору. Жителі багатоповерхових будинків Дніпрян платять дещо більше – 16,99 грн.

 

Таким чином, підвищення тарифів за вивезення побутових відходів складатиме 66% для новокаховчан та 3,5% для дніпрянців.

 

Причинами перегляду тарифів є зростання їхніх основних складових: вартості бензину, дизельного палива, автомобільного мастила, електроенергії, запчастин, матеріалів та заробітної плати.

 

Тарифи перераховані з метою приведення їх у відповідність до законодавчої бази і економічних умов сьогодення, зазначають у КП «НК Екосервіс».

 

Повідомлення про намір змінити діючи тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік оприлюднило і КП «Міський водоканал».

 

«Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку із зростанням тарифів на енергоносії, цін на реагенти, паливно-мастильні матеріали та ін. Розрахунки тарифів здійснено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 року № 869», – обґрунтовує майбутнє підвищення цін на свої послуги комунальне підприємство.

 

У документі також є посилання на діючі тарифи в інших містах України. Згідно з цими даними, жителі Каховки за кубометр води платять 24,6 грн., Кропивницького – 25,91 грн., Чорноморська – 28,08 грн., Бердянська – 30,17 грн., Павлограда – 32,04 грн., Лозової – 40,73 грн., Вознесенська – 44,28 грн.

 

Проте, які тарифи будуть діяти в Новій Каховці, міський водоканал не повідомляє. З 15 квітня минулого року 1 куб. м води коштує городянам 22,95 грн.

 

Нагадаємо, раніше українців попередели про підвищення тарифів на доступ в інтернет.

 

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.