Нова Каховка
C

» » Тарифи на воду та вивезення сміття планують підняти в Новій Каховці

Тарифи на воду та вивезення сміття планують підняти в Новій Каховці

Тарифи на воду та вивезення сміття планують підняти в Новій КаховціОдразу два комунальних підприємства Нової Каховки оголосили про намір підвищити тарифи – це «НК Екосервіс» та «Міський водоканал».  

 

Так, «Екосервіс» збирається встановити нові тарифи на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів.

 

У разі підняття тарифів, новокаховчанам, які проживають у багатоповерхових будинках, доведеться платити 19.87 грн. за кожного мешканця, у приватному секторі – 21.54 грн.

 

У Дніпрянському старостинському окрузі тариф становитиме 17,59 грн. та 19,07 грн. відповідно.

 

З 1 квітня минулого року в КП «Екосервіс» діють такі тарифи на вивезення сміття: 11,95 грн. для багатоповерхових будинків і 12,95 для приватного сектору. Жителі багатоповерхових будинків Дніпрян платять дещо більше – 16,99 грн.

 

Таким чином, підвищення тарифів за вивезення побутових відходів складатиме 66% для новокаховчан та 3,5% для дніпрянців.

 

Причинами перегляду тарифів є зростання їхніх основних складових: вартості бензину, дизельного палива, автомобільного мастила, електроенергії, запчастин, матеріалів та заробітної плати.

 

Тарифи перераховані з метою приведення їх у відповідність до законодавчої бази і економічних умов сьогодення, зазначають у КП «НК Екосервіс».

 

Повідомлення про намір змінити діючи тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік оприлюднило і КП «Міський водоканал».

 

«Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку із зростанням тарифів на енергоносії, цін на реагенти, паливно-мастильні матеріали та ін. Розрахунки тарифів здійснено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 року № 869», – обґрунтовує майбутнє підвищення цін на свої послуги комунальне підприємство.

 

У документі також є посилання на діючі тарифи в інших містах України. Згідно з цими даними, жителі Каховки за кубометр води платять 24,6 грн., Кропивницького – 25,91 грн., Чорноморська – 28,08 грн., Бердянська – 30,17 грн., Павлограда – 32,04 грн., Лозової – 40,73 грн., Вознесенська – 44,28 грн.

 

Проте, які тарифи будуть діяти в Новій Каховці, міський водоканал не повідомляє. З 15 квітня минулого року 1 куб. м води коштує городянам 22,95 грн.

 

Нагадаємо, раніше українців попередели про підвищення тарифів на доступ в інтернет.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.