Нова Каховка
C

» » Вчені показали, як виглядатиме людина в 3019 році

Вчені показали, як виглядатиме людина в 3019 році

Вчені показали, як виглядатиме людина в 3019 році

В тому факті, що населення Землі почне кардинально змінюватися впевнені вчені. Для того, щоб підтвердити свої припущення вони продемонстрували коротке відео, на якому показано, як виглядатиме людина через тисячу років.

 

Так, в основі моделі лежить дослідження, які було зроблено в останні кілька років.

 

Вчені вважають, що інноваційні технології продовжать активне впровадження в життя індивідуума, при цьому ніяких глобальних катастроф не передбачається.

 

Вони впевнені, що в майбутньому людина отримає вбудований захист від ВІЛ, яке може запобігати хворобам, також можливе перенесення свідомості з одного тіла в інше. Наступним проривом може стати пересадка голови людини. Все це вплине на зовнішній вигляд людини. Вчені вважають, що через тисячоліття люди стануть значно вище ростом і володітимуть більш розвиненим інтелектом. Крім цього у них з’явиться можливість легко пристосовуватися до нових умов, це стосується і життя на інших планетах.

 

При цьому вчені поки не можуть точно відповісти на питання про те, коли з’явиться та чи інша можливість. Справа в тому, що наука не стоїть на місці, а значить, нові наукові відкриття будуть з’являтися з небаченою швидкістю і також швидко впливати на людське життя.

 

Варто нагадати, що нові технології розкривають людству білі плями історії. Вчені часто реконструюють зовнішній вигляд людей, які жили у минулому.

 

Так, сьогодні можна побачити, як виглядала “молода леді” з гробниці в Долині Царів, сучасник Тутмоса III, шотландський король Роберт Брюс і шотландець, жорстоко вбитий приблизно 1400 років тому.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.