Новая Каховка
C

» » Депутати Каховської райради звертаються із питанням співфінансування районної лікарні до влади Каховки

Депутати Каховської райради звертаються із питанням співфінансування районної лікарні до влади Каховки

Депутати Каховської райради звертаються із питанням співфінансування районної лікарні до влади КаховкиУ п'ятницю, 25 січня, відбулось позачергове засідання сесії Каховської районної ради. 

Першочергово, у різному, було розглянуто звернення з приводу співфінансування Каховської районної лікарні. 
Зокрема, депутати підтримали рішення про звернення до Каховської міської ради із потребою участі у фінансування районної лікарні в частині оплати комунальних послуг та електроносіїв для забезпечення безперебійної роботи медичного закладу та надання якісних медичних послуг. 
Аргументом такого звернення стала відмова міської влади у підписанні відповідних договорів з лікарнею.  
Оскільки державна субвенція не покриває потребу в коштах на сплату комунальних послуг та електронесіїв дані розтрати лягають на плечі районної влади, яка не може самостійно сплачувати всі ці рахунки.  
Фінансування із міста необхідне, адже каховчани так само, як і жителі сіл району та об’єднаних громад користуються послугами лікарні. Саме тому, на думку районної влади, місто має стати учасником співфінансуванні медичного закладу, для покриття потреби коштів на тепло і водопостачання, водовідведення, електроенергію, природний газ та енергоносії. 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.