Нова Каховка
C

» » Які питання розлянули на черговій сесії Таврійської міської ради

Які питання розлянули на черговій сесії Таврійської міської ради

Які питання розлянули на черговій сесії Таврійської міської ради

24 січня депутати Таврійської міської ради зібралися на чергову, 42-у сесію.

 

Під час сесії було розглянуто десять питань порядку денного.

 

Депутати заслухали звіт про виконання міського бюджету та Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста за 2018 рік.

 

Внесли зміни до рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» і затвердили ставку туристичного збору в розмірі 0,5 % за  добу розміщення особи для внутрішнього туризму та  5 % – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, як вказано в змінах до Податкового кодексу України.

 

Відповідно до змін у ПКУ, сесія внесла зміни до ставок земельного податку на 2019 рік на території Таврійської міської ради в розділі «Землі лісогосподарського призначення», зменшивши їх до 0,1 %.

 

Депутати дали згоду звільнити від орендної плати за нежитлове приміщення КП «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради», Таврійську міську громадську організацію воїнів-інтернаціоналістів «Саланг», ГО спортивний клуб «Таврійськ» та ГО спортивний клуб «Хва Ранг До», як соціально-значущі об’єкти.

 

Наостанок секретар міської ради Андрій Хахалєв доповів присутнім про план роботи міської ради на поточний рік. Він нагадав депутатам, що з 1 січня  розпочався черговий етап подання до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр» щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Які питання розлянули на черговій сесії Таврійської міської ради


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.