Нова Каховка
C

» » Вартість харчування учнів на Херсонщині знову збільшили

Вартість харчування учнів на Херсонщині знову збільшили

Вартість харчування учнів на Херсонщині знову збільшили

З 9 до 10 гривень своїм рішенням 22 січня збільшив вартість безоплатного харчування учнів 1-4 класів виконавчий комітет Новокаховської міськради. Востаннє ця сума переглядалася в бік збільшення лише місяць тому.

 

— Якщо буде така можливість, то ми обов’язково пропонуватимемо ще збільшувати вартість харчування, — зазначив перший заступник міського голови Нової Каховки Леонід Чурсинов.

 

Попри те, що 10 грн. важко назвати достатньою сумою для забезпечення учнів повноцінними шкільними сніданками представники відділу освіти міськради запевняють, що в раціоні передбачені м’ясні, рибні і молочні продукти.За їх словами, кожного дня в школах встановлені окремі меню, узгоджені з Держпродспоживслужбою.

 

З 7,5 до 9 гривень збільшено вартість харчування дітей і в Каховці. Рішення виконкому тамтешньої міськради вступило в силу з 16 січня.

 

— Необхідність цього пов’язана зі зниженням протягом останнього часу якості харчування до 57–67 % в дитсадках і до 76–78 % у школах. Викликано це здорожчанням вартості основних груп продуктів харчування, — прокоментував начальник управління освіти Каховської міськради Михайло Гончар. — Рішенням виконкому збільшено вартість дітодня в дитсадках. Учні ж 1–4 класів будуть і надалі харчуватися безоплатно. В результаті затвердження рішення виконкому якість (калорійність) харчування у дитсадках збільшиться до 61–71 %, і до 88–92 % у школах. Нажаль, це не вирішує питання забезпечення 100 % калорійності харчування та повного охоплення безоплатним харчуванням учнів 5–11 класів, оскільки це напряму залежить від фінансових можливостей міського бюджету.

 

Всього проектом міського бюджету на 2019 рік на організацію харчування дітей в закладах освіти Каховки передбачено майже 7 млн. грн.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.