Нова Каховка
C

» » «Дорогой Павєл Ігорєвіч». Скандальний депутат Філіпчук влітає платникам податків у копієчку

«Дорогой Павєл Ігорєвіч». Скандальний депутат Філіпчук влітає платникам податків у копієчку

«Дорогой Павєл Ігорєвіч». Скандальний депутат Філіпчук влітає платникам податків у копієчку

578 798 гривень — таку зарплату з усіма додатковими нарахуваннями отримав у 2018 році з кишень платників податків депутат від «Опоблоку» і голова бюджетної комісії Херсонської обласної ради Павло Філіпчук. Така інформація міститься у відповіді на інформаційний запит за підписом першого заступника голови облради Василя Зеленчука. Виходить, за кожен робочий день Філіпчук отримував понад 2100 гривень.

 

Стрімко зростати доходи цього скандально відомого борця з «захмарними зарплатами чиновників» почали з червня 2018 року. Приміром, у жовтні він отримав 116 026 грн, з яких майже 100 тис. грн становили премія і «допомога на оздоровлення та вирішення матеріально-побутових питань». У грудні його зарплата з не менш щедрою премією склала 68 622 грн.

 

З приводу зарплат співробітників органів місцевого самоврядування Павло Філіпчук має свою думку. «Каждая бюджетная гривна должна тратиться эффективно… Как оказалось, некоторые чиновники так сильно затянули пояса, что вылез второй подбородок. Поэтому было решено — уменьшить премии исполкома до 20%, вместо 60%, установив приемлемое соотношение между средней зарплатой руководителей и работников этого учреждения», — саме так він висловився місяць тому з приводу проекту бюджету Каховки на 2019 рік в частині оплати праці співробітників виконавчих органів тамтешньої міськради (цитуємо мовою оригіналу).

 

Водночас сам Філіпчук не гидує отримувати щомісячну премію майже в 15 разів більшу, ніж він з «барської» руки «призначив» для своїх колег із Каховки: вона у нього в 2018 році становила в середньому 293% від окладу або 27 249 грн на місяць! І це на додачу до непоганої щомісячної надбавки «за високі досягнення в праці».

 

Більше того: зарплата Павла Філіпчука, який є чиновником облради не найвищого рангу, у 2018 році значно перевищувала зарплату президента і прем’єр-міністра України! За інформацією, наданою Адміністрацією Президента України херсонському журналісту Тарасу Бузаку, Петро Порошенко отримав за весь минулий рік зарплату у 336 000 грн, яка вся до копійки була перерахована на благодійні цілі.

«Дорогой Павєл Ігорєвіч». Скандальний депутат Філіпчук влітає платникам податків у копієчку

А за інформацією Секретаріату Кабінету Міністрів, прем’єр Володимир Гройсман отримав за весь 2018 рік 356 961 грн 31 коп. Причому жодні премії йому не виплачувались і не нараховувалися.

 

У 2017 році зарплата у Павла Філіпчука була майже в 2,5 раза менша, ніж у 2018-му. Згідно з його декларацією про доходи, тоді вона становила 232 000 грн. Причому, як ми повідомляли раніше, у своїй декларації за 2017 рік Філіпчук вказав недостовірну інформацію. Зокрема, не вказав жодної житлової нерухомості, що є обов’язковою вимогою до декларантів. Важко повірити, що особа з надвисокою за мірками середньостатистичного жителя області зарплатою є безхатченком і ночує під стінами облради.

 

Крім того, Філіпчук приховав у деклараціях інформацію про наявність у нього заборгованості перед банком у сумі 128 017,29 грн за придбаний ним у кредит автомобіль SKODA FABIA. Через наявний борг на його нерухоме майно навіть накладався арешт.

 

Втім, чи варто говорити, скільки на отримані головою бюджетної комісії облради зарплати і премії можна було зробити корисних справ? «Например, капитальный ремонт нескольких школ и детских садов, или, к примеру, ремонт городской набережной и центральной площади…», — саме так обурювався Павло Філіпчук у своїй публікації «Зарплаты и премии чиновников Каховского исполкома поражают», розміщеній на сайті Херсонські вісті.

 

Однак такі, як він, не звикли обділяти «себе любимих». Навіть якщо через це недоотримають кошти на ремонти своїх дитсадків або розвиток інфраструктури якісь села з глибинки чи хоча б рідна йому Каховка.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.