Нова Каховка
C

» » Як пройшло засідання колегії Каховської РДА

Як пройшло засідання колегії Каховської РДА

Вчора, 23 січня, відбулось засідання колегії Каховської райдержадміністрації. 

Під час якого обговорили стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску й інших платежів платниками Каховського району до Пенсійного фонду України, а також ситуацію щодо соціального захисту та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей в Каховському районі. 

 

Далі про роботу по виконанню в районі актів і доручень президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, роботу зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни за підсумками 2018 року поінформувала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Васильєва.

 

На засіданні колегіально схвалено проект змін до показників районного бюджету на 2019 рік. 

 

За словами доповідача, начальника фінансового управління Ірини Єремейчук  пропозиції по внесенню змін до показників районного бюджету викликані потребою в корегуванні окремих показників районного бюджету в зв’язку зі змінами до бюджетної класифікації та допущеними технічними помилками.

 

По завершенню колегії голова Каховської РДА Валерій Салтиков провів розширену апаратну нараду з головами сільських рад. 

 

Зокрема, оголошено про потребу надання від сільських рад інформації щодо уточнення адрес місць розташування виборчих дільниць. Також обговорено робочі і організаційні питання, пов’язані з оплатою за електроенергії та за виконання громадських робіт в громадах.

 

Основною темою для обговорення стала організація проведення навчальних зборів  з територіальної оборони. Валерій Салтиков подякував керівникам громад за особисту участь та організацію проведення навчальних зборів з тер оборони і зауважив, що поточний рік проходитиме під гаслом: «Рік тероборони». 

 

Докладніше про проведення навчань розповів заступник військового комісара Сергій Корнєєв. Він повідомив про те, що з 30 січня по 2 березня проходитимуть навчання бійців тероборони на базі навчальних центрів та закликав  до співпраці органи місцевого самоврядування в частині забезпечення кадрами. 

 

Слід зазначити, що участь у навчаннях можуть взяти усі охочі чоловіки віком від 18 до 60 років, які за проходження навчання отримають грошове забезпечення. 

 

Ті бійці, які пройдуть навчання у разі виникнення військової надзвичайної ситуації залучатимуться для охорони стратегічних об’єктів, розміщених на території району.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.