Нова Каховка
C

» » Каховській ЦРЛ знайшли нового керівника

Каховській ЦРЛ знайшли нового керівника

Так, у понеділок, 21 січня, відбувся другий етап конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради».


До заключного етапу пройшли 2 претенденти, які представили свої плани розвитку лікарні. Крім цього, пройшли співбесіду. За результатом конкурсу переможцем стала Олена Мазур, яка на сьогодні і була виконуючою обов’язки головного лікаря у медичному закладі.


Призначення Олени Борисівни відбудеться на черговому засіданні сесії районної ради 25 січня.


Нагадаємо, що серед претендентів на посаду, які також подали документи на конкурс були: лікар-анестезіолог лікарні Нової Каховки Анатолій Лаврік (який пройшов у другий етап разом з Мазур), а також хірург Каховської ЦРЛ Андрій Федотов (який отримав підтримку колективу ЦРЛ) та представниця благодійного фонду «100 відсотків життя» Тетяна Паршикова. Останні двоє не пройшли у другий тур через невідповідність встановленим вимогам конкурсу.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.