Нова Каховка
C

» » Картопля стає делікатесом на Херсонщині

Картопля стає делікатесом на Херсонщині

Картопля стає делікатесом на ХерсонщиніЗ другого хліба картопля на Херсонщині перетворюється на делікатес. Принаймні, за ціною, що просто-таки підстрибує. Навіть перед Новорічними святами, коли продукти традиційно дорожчають, за бульбу продавці на ринках та в магазинах правили не більше 7,5-8 гривень за кіло. А після зимових свят її дешевше ніж за 10-12 гривень уже не знайти!

 

Торговці городиною пояснюють таке здорожчання неврожаєм та поганою якістю картоплі, що псується по сховищах та підвалах. Адже на півдні України її вирощують переважно на індивідуальних присадибних ділянках та у дрібних фермерських господарствах, економлячи на елітному насінні, добривах та захисті від шкідників.

 

Водночас у Голопристанському районі області, де клімат та грунти оптимальні, є кілька великих господарств, що спеціалізуються на елітній бульбі. Але до місцевих споживачів вона доходить у дуже обмежених кількостях, якщо доходить узагалі. Оскільки тутешні сільськогосподарські виробники вже налагодили її продаж за рубіж. До того ж, у чималих обсягах. Так, за даними Головного управління Держспоживслужби Херсонщини, лише торік з області експортували понад три тисячі тонн картоплі. Причому не тільки до Молдови та Грузії, а й до Білорусі, де ранні сорти другого хліба з України добре купують.

 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.