Новая Каховка
C

» » Вагонне депо станції Каховка завжди допомагає дитячому садку

Вагонне депо станції Каховка завжди допомагає дитячому садку

Вагонне депо станції Каховка завжди допомагає дитячому садку

У пральні таврійського дитячого садка «Дзвіночок» поряд з новим працює обладнання ще часів заснування закладу. «Начебто його вже треба було б замінити, але, як кажуть, «старий друг краще нових двох», тим паче, що на ньому можна випрати білизну набагато більшого об’єму», – говорить завідуюча дошкільним закладом Юлія Гарькава.

 

– Час від часу у нас виходить із ладу пральна машина, а майстра, який би її полагодив, в садочку немає, – розповідає вона. – Коли це трапляється, ми звертаємося за допомогою до вагонного депо залізничної станції Каховка. Ще жодного разу керівництво підприємства не залишило без уваги наші прохання про допомогу. Варто було нещодавно завгоспу дитсадка Ларисі Єрохіній зателефонувати начальнику вагонного депо Андрію Молчану, як він відгукнувся, надав майстрів, і вони швидко та якісно відремонтували пральну машину. Працівники садочка вдячні Андрію Вікторовичу та працівникам підприємства –  Д. Жукову І. РакедіЄ. КадировуВ. Калініну за чуйність, професійний підхід до роботи і турботу про підростаюче покоління.

 

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.