Нова Каховка
C

» » Учасники проекту «Соляна дорога» підписали меморандум про співпрацю

Учасники проекту «Соляна дорога» підписали меморандум про співпрацю

Учасники проекту «Соляна дорога» підписали меморандум про співпрацюПерше регіональне засідання щодо реалізації інфраструктурного проекту greenways «Соляна дорога» відбулося 17 січня в офісі «Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад».

 

На зустрічі були присутні голови ОТГ Херсонської області, представники Бериславської, Каховської районних та міських рад, депутати Херсонської облради.  Обговорювалася актуальність розвитку та підвищення  економічних показників в районах та об’єднаних територіальних громад через активізацію туристичної сфери, зокрема проекту greenways «Соляна дорога». Також були висвітленні існуючи показники туристичних зборів та прогноз надходження коштів до місцевих бюджетів завдяки реалізації проекту greenways «Соляна дорога».

 

Головною метою стало підписання меморандуму про співпрацю в рамках проекту туристичного кластеру «Соляна дорога». Тим самим підписанти узгодили свої наміри сприяти спільному розвитку туризму в Херсонській  області. На 17 січня меморандум підписали 9 сторін:

 • Асканія Нова ОТГ – Віталій Свінцицький;
 • Присиваська ОТГ – Сергій Клищевський;
 • Зеленопідська ОТГ – Галина Лобунько;
 • Тавричанська ОТГ – Юрій Гречка;
 • Хрестівська ОТГ – Олексій Троян;
 • Новорайська ОТГ – Олександр Шокуров;
 • Каховська районна державна адміністрація – Валерій Салтиков;
 • Новокаховська міська рада – Володимир Коваленко;
 • ГО «АРР ТОТГ» – Павло Ярмій.

Учасники проекту «Соляна дорога» підписали меморандум про співпрацю 

Павло Ярмій поділився результатами проведеної роботи стосовно  проекту за 2018 рік та представив подільші дії:

 • залучити до співпраці не тільки представників влади, але й бізнес, аби залучити найкращих експертів для створення Стратегії реалізації greenways «Соляна дорога»;
 • виготовлення якісної промоційної поліграфії;
 • спільна участь на українських та міжнародних туристичних подіях (виставках).

Ці три кроки вже у 2019 році дадуть реальний приріст туристопотоку на 30%, а за планом роботи, до 2025 року за найскромнішими показниками, до регіону приїдуть 100 000 туристів саме для проходження Соляної дороги.

 

Свою підтримку та бачення щодо актуальності та важливості реалізаціїї проетку висловили голови ОТГ Асканія-Нова Віталій Свінцицький,  Тавричанської ОТГ – Юрій Гречка, Присиваської ОТГ  –  Сергій Кліщевський.

 

Підтримку  зі сторони бізесу та заклик до співробітництва і активної участі у розвитку туристичної сфери висловив бізнесмен та депутат Херсонської облради Ігор Йосипенко.

 

Вже в березні команда проекту буде займатися промоцією туристичного коридору на міжнародній весняній виставці UITT-2019, а до того моменту йде праця над залученням бізнесу і запрошенням експертів.

Учасники проекту «Соляна дорога» підписали меморандум про співпрацю


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.