Нова Каховка
C

» » “Сміттєві” інвестори з Нової Каховки розтанули у повітрі

“Сміттєві” інвестори з Нової Каховки розтанули у повітрі

“Сміттєві” інвестори з Нової Каховки розтанули у повітрі

 

Брехнею виявились обіцянки командитного товариства “Львіворгсинтез” залучити інвесторів з Німеччини і відкрити у Каховці потужний сміттєпереробний завод на 120 робочих місць. Запрацювати він мав уже з початку 2019 року, однак далі розмов справа так і не пішла. Втім, “Новий день” у своїх численних публікаціях попереджав, що з цією компанією краще не зв’язуватися.

 

Більш довірливими виявилася Новокаховська міськрада. Вона у 2012 році під спорудження “Львіворгсинтезом” комплексу для переробки сміття в дизельне паливо виділила навіть земельну ділянку в 10 гектарів. Представники цієї компанії обіцяли залучити до міста $50 млн. і побудувати сміттєспалювальний завод з використанням технології HyMelt, потім переключились на “більш революційну технологію Alphakat, а згодом узагалі кудись зникли, наче їх і не було.

 

Навесні 2017 року “Львіворгсинтез” несподівано нагадав про себе, але вже в Каховці. Тут вони наговорили з три короба про “твердий намір” за 18 місяців побудувати сміттєпереробний комплекс, що складатиметься з сортувальної і біогазової станції. Взамін вони просили у депутатів міськради виділити їм 2 гектари землі. Однак каховчани виявилися не такими довірливими як їх колеги з Нової Каховки.

 

Про цю компанію і її розповіді про казкові сміттєпереробні заводи згадали на засіданні виконкому Каховської міськради 15 січня.

 

— Представники “Львіворгсинтезу” виявились пройдисвітами. Після їх візиту до нас ми більше не змогли їх знайти: всі вказані ними телефони, як виявилось, належать іншим особам. Та й зареєстрована ця компанія була за чужою адресою, — розповів членам виконкому перший заступник міського голови Каховки Олег Кожем’якін.

 

За даними YouControl, КТ “Львіворгсинтез” у 2013 році змінило місце реєстрації зі Львова на Нову Каховку. Проте новокаховська її адреса не відповідає дійсності: до Єдиного державного реєстру юридичних осіб внесений запис про відсутність цієї компанії за зареєстрованим місцезнаходженням.

 

— Ми навіть отримали лист від власника новокаховської будівлі, де зареєстрований цей “Львіворгсинтез”. Він заявив, що не знає про таку компанію і ніколи не мав з нею жодних справ, — прокоментував Олег Кожем’якін. — У мене є одне пояснення тому, навіщо вказана компанія зверталася до депутатів Каховської міськради. Вочевидь, вони мали надію отримати непоганий грант на боротьбу зі сміттям. І сподівались, отримавши перший транш, розчинитися з грошима у повітрі. Але щось у цих хлопців пішло не так.

 

Нагадаємо, що Новокаховська міська рада в 2017 р. додатково виділила КТ “Львіворгсинтез” 8,5 га для створення індустріального парку.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.