Новая Каховка
C

» » Відкритий турнір з футзалу серед аматорських команд відбувся в Новій Каховці

Відкритий турнір з футзалу серед аматорських команд відбувся в Новій Каховці

Відкритий турнір з футзалу серед аматорських команд відбувся в Новій КаховціVIІI щорічний відкритий турнір з футзалу серед аматорських команд, присвячений пам’яті тренера та гравця команди «Енергія» Олега Філатова (1947-1999), відбувся 12-13 січня в спортивному залі «Будівельник». У змаганнях взяли участь вісім команд, 7 з яких з Нової Каховки: «Таврія», «Нова Каховка», «Таврія U18», «Енергія-ветерани», «Норма», «Голландець», «Шахтар» та команда «Колос» (с. Чорнянка).  

 

Команди були розбиті на дві групи «А» і «Б» для ігор за круговою схемою. Далі команди, які посіли в своїх групах 3-4 місця, розіграли між собою за круговою схемою Малий кубок. А команди, які зайняли 1-2 місця в групах, розігрували між собою Великий кубок за кубковою схемою (плей-оф): два півфінали, матч за третє місце та фінал. 

 

В результаті переможцем Великого Кубка-2019 року стала команда «Таврія», а Малого Кубка-2019 – команда «Нова Каховка». 

 

Також були вручені індивідуальні подарунки кращим гравцям в командах від технічного партнера турніру компанії SELECT: 

 

Нагороду «Кращий Бомбардир» отримав Ярослав Прокопчук (Нова Каховка), який забив 9 м’ячів у ворота суперників. Нагорода «Кращий воротар» була вручена Артему Сердюку (Таврія). Нагороду "Кращий гравець" турніру отримав Вадим Россохатий («Колос»).


Відкритий турнір з футзалу серед аматорських команд відбувся в Новій Каховці
Відкритий турнір з футзалу серед аматорських команд відбувся в Новій Каховці


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.