Нова Каховка
C

» » Залізничні квитки можна знову повертати онлайн

Залізничні квитки можна знову повертати онлайн

Залізничні квитки можна знову повертати онлайн

 

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» 15 січня в 16:00 відновить можливість повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.іа, в мобільній версії сайту та мобільних додатках.

 

Як повідомила прес-служба компанії, призупинення виконання операцій повернення проїзних документів через інтернет діяла з метою запобігання зловживань у піковий період перевезень з 15 грудня 2018 року.

 

За словами директора департаменту з організації внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів Олександра Красноштана, таке обмеження допомагає запобігати спекуляції та інші зловживання з квитками під час свят.

 

«Про виправданість вжитих заходів свідчить наявність квитків на період новорічних та різдвяних перевезень в цей зимовий сезон», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що переважна кількість квитків викупається через інтернет в перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається в продаж перед відправленням поїзда. «Такі дані показують, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Вжиті заходи по обмеженню повернення квитків через інтернет і мали на меті забезпечити надходження у вільний продаж місць для реального пасажира», - відзначили в прес-службі.

 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.